CATERING

Specjał kuchni podkarpackiej
Specjalnie dla Państwa, Szef Kuchni Dwór Zygmuntówka przygotował propozycję wykwintnego menu weselnego, składającego się z 5 dań gorących oraz 9 rodzajów przystawek bez ograniczeń

100% NATURALNIE bez żadnych wspomagaczy. Tylko drewno, temperatura i odpowiednie techniki wędzenia. Świeżutkie i smaczne specjały kuchni regionalnej i nie tylko. Stawiamy na najwyższą jakość naszych potraw. Zadowolenie naszych gości utwierdza nas w przekonaniu, że to właściwa droga.

 

stół szwedzki zygmuntowka

Z naszych imprez głodnym się nie wychodzi! 

Wykwintne dania oraz pyszne przystawki, przygotowane wedle życzenia naszych Gości. Oferujemy Państwu możliwość skomponowania własnych zestawów. Z doświadczenia wiemy, że stół szwedzki jest jedną z najlepszych form serwowania zimnych przekąsek, do których goście mają nieograniczony dostęp.

W naszej ofercie posiadamy kilka wariantów stołu szwedzkiego do wyboru.

 

wędzarnia

Nie ma dróg na skróty.Wszystko wymaga czasu i poświęcenia, dlatego nasze wędliny powstają u nas od podstaw. Nie uznajemy kompromisów w kwestii sztucznych dodatków i szkodliwych konserwantów.

W dobie przetworzonej żywności, pełnej szkodliwych substancji konserwujących i innych sztucznych dodatków, my stawiamy na naturalność i dobry smak. Bo doskonale wiemy, że prawdziwe wędliny powstają tylko z najlepszego jakościowo mięsa i przypraw. 

Zarezerwuj termin na spotkanie biznesowe, konferencję lub wesele, a resztę zostaw nam.

 

stół szwedzki

Owoce morza, sery i warzywa. Coś dla fanów kuchni śródziemnomorskiej i nie tylko.

Serwujemy lekką smaczną a przede wszystkim zdrową kuchnie. Cały czas pracujemy nad tym by sprostać Państwa oczekiwaniom.  Jesteśmy otwarci na nowe smaki, jednocześnie pozostajemy wierni tradycyjnym, sprawdzonym recepturom. Nasi Goście mogą być pewni, że jakość którą oferujemy to gwarancja udanej imprezy i niezapomnianych doznań kulinarnych.